مجوزهای نیوشا

مجوزهای شرکت نیوشا

آیا شرکت نیوشا مجوزهای قانونی دارد؟

شرکت دمنوش نیوشا با سابقه چندین دهه در زمینه تولید و ارائه انواع چای و نوشیدنی ها، با ایجاد برند تجاری خود به نام نیوشانیک، گستره ی فعالیت های خود را افزایش داده و علاوه بر تولید چای، به تولید نوشیدنی های مدرن و پرطرفدار چای وانیل، چای آلوئه ورا، چای بلوبری، نوشیدنی های فوری قهوه و کاکائو پرداخته است. پیش از این، شرکت تجاری نیوشا با سه برند معروف و شناخته شده‌ی چای جهان، چای آلبالو نشان و چای عقاب در بازار فعالیت داشته است. زمانی که نام برندهای متفاوت به گوش ما میرسد و قصد بررسی و یا حتی تهیه محصولات این برندها را داشته باشیم، اعتبار و مجوز شرکت مورد نظر اولین گزینه ای است که به تحقیق در مورد آن می پردازیم. حق مسلم مصرف کنندگان دمنوش های نیوشا می باشد تا تائیدیه های وزارت بهداشت، استانداردهای سلامتی ومجوزهای نیوشا را مشاهده و بررسی کنند. محصولات برند نیوشا، همگی دارای گواهینامه بهداشت بوده و اطلاعات مربوط به آن روی تمامی محصولات درج شده است.

مجوزهای اساسی این شرکت عبارتند از:

پروانه بهره برداری

پروانه بهره برداری، به واحدهای صنعتی که زمین ، تاسیسات، خط تولید و نیروی انسانی آن ها بررسی و تایید شده است داده می شود و فرقی نمی کند که این واحدهای صنعتی جواز تاسیس دارند یا ندارند. شرکت چای نیوشا در سال 1385 موفق به دریافت این پروانه شده است.

پروانه بهره برداری شرکت نیوشا

سازمان غذا و دارو

یکی دیگر از مجوزها و پروانه های اخذ شده توسط این شرکت برای دمنوش های نیوشا، پروانه سازمان غذا و دارو و ساخت وزارت بهداشت است. با استناد به ماده 7 قانون مواد خوردنی و آشامیدنی و آرایشی و بهداشتی و همچنین ماده 4 دستورالعمل اجرایی ساخت و ورود مواد غذایی، آشامیدنی،آرایشی و بهداشتی و مکمل های غذایی رژیمی، فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از تولید ملی و سرمایه ایرانی، سند پنجم توسعه و سند چشم انداز جمهوری اسلامی در 1444 هجری شمسی و حمایت از تولید فرآورده های سنتی با شرایط بهداشتی، کارگاه ها و کارخانه هایی که فرآورده های خود را با نام و تجاری مخصوص، با بسته بندی خاص و معین در بازار عرضه شود، مشمول اخذ این پروانه بهداشتی هستند.  پروانه ساخت بهداشت برای هر محصول به صورت مجزا صادر می شود و مشخصات و اوزان و نام تجاری محصول در آن ذکر می گردد. پروانه ساخت دارای یک شماره و کد مشخص هر محصول است و اغلب آن را با نشان سیب سلامت میشناسیم.محصولات نیوشا دارای سیب سلامت بوده و مورد تایید وزارت بهداشت است.

 

مجوز سازمان غذا و دارو نیوشا

مجوز کاربرد علامت استاندارد

یکی دیگر از مجوزهای نیوشا، مجوز کاربرد علامت استاندارد می باشد.کاربرد علامت استاندارد به طور کلی نشان دهنده تعهدات تولید کنندگان و عرضه کنندگان محصولات نسبت به موازین و قوانین و استاندارد های موجود در کشور مورد نظر می باشد. کاربرد علامت استاندارد ملی ایران تعیین کننده کیفیت و تعهد شرکت های تجاری و کارخانه های داخلی است.

گواهینامه‌های بین المللی استاندارد سیستم مدیریت کیفیت ((ISO 9001:2015، استاندارد سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی ISO 22000:2005)) و استاندارد (HACCP) از شرکت TUV NORD آلمان

گواهینامه TUV NORD – HACCP

پروانه کسب بازاریابی شبکه ای

گواهینامه مالیات بر ارزش افزوده

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *